Izolace Ústí nad Orlicí

 

O firmě

Specializujeme se na hydroizolace a zateplení plochých střech. Provádíme nejen rekonstrukce střech , ale i realizace nových střešních souvrství včetně prací s tím spojených.

Zajistíme klempířské práce, dodávky a montáže světlíků, zednické práce, zateplení stěn budov,montáže hromosvodů včetně revize. Zajistíme tesařské práce ,provádíme reflexní a udržovací nátěry živičných krytin a kovových konstrukcí.

Na všechny uvedené práce zpracujeme zdarma návrh na postup prací a nezávaznou cenovou nabídku. Jsme schopni Vám navrhnout různé varianty řešení z různých materiálů tak, aby jste si mohli vybrat pro Vás tu nejoptimálnější formu jak z hlediska technického, tak z hlediska finančního.

Své služby nabízíme nejen průmyslovým podnikům a stavebním firmám, bytovým družstvům a bytovým podnikům, ale provádíme práce také pro širokou stavební veřejnost.

 V oboru izolací pracujeme již 17 let . Za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti, které dokážeme zúročit při poradenské činnosti a především při samotné realizaci Vaší zakázky.

Při realizacích zakázek úzce spolupracujeme s dodavatelem izolací firmou Dektrade a s její poradensko-projektovou společností Atelier stavebních izolací.

zpět
zpět
602 451 951
O FIRMĚ - základní informace o firmě